3, 2, 1… ZAČÍNÁM

První den výzvy je tady…

… změřeno, zváženo, odcvičeno.

Takhle nějak jsem měla začít, kdybych napsala článek hned první den Výzvy 21 dní. Jenže já, věčně bojující s disciplínou a dotahováním věcí, jsem se dokopala k napsání až dneska, tj. čtvrtý den výzvy.

Ale to hlavní a důležité, čili změření se a zvážení, mám hotovo. Včetně fotek v plavkách 🙂

A pokud se ptáte, zda cvičím, tak ANO, CVIČÍM a neskutečně mě to baví.

Kromě skvělého pocitu z toho, že jsem se odhodlala začít, jsem ze cvičení úžasně nabitá novou energií, super pocit, že pro sebe konečně něco dělám a moc se těším na první výsledky.

Abych nepsala jenom o svým pocitech, tak přejdu k samotnému programu.

Líbí se mi, že Tomáš cvičí na videích spolu se mnou, celou dobu mi říká a ukazuje, co mám dělat, jak mám správně cvičit, jak dýchat, motivuje mě dostat ze sebe maximum a to všechno v pár minutách cvičení.

Je to tak neuvěřitelně snadné…

…po každém cvičení si říkám: „A to je jako všechno?“ 😀 Je to tak rychlé, intenzivní a plné akce, že se nestačím divit, jak snadno lze cvičit.

Každý den chodí nový email, ve kterém mě čekají dvě videa. V jednom se dozvím nové věci o cvičení, životosprávě, o motivaci a inspiraci. A v druhém videu se jde k samotnému cvičení.

Na to se každý den opravdu těším, nejen, že mám cvičení s Tomášem přímo v obýváku, ještě jako bonus cvičí bez trička a tak je víc než inspirující jeho vypracované tělo, takže holky, je na co se koukat 😉

Moje startovní míry a váha jsou tyto:

váha: 52,3 kg

podkožní tuk: 17, 7

hrudník: 84 cm

ruce: 24 cm

břicho: 86 cm

stehna: 52 cm

lýtka: 34 cm

A můj cíl?

Zpevnit tělo, nabrat svaly, hlavně teda na břiše a shodit alespoň 3 cm tuku v pase. Toto je první meta 🙂 TAK HURÁ DO TOHO !

vývva start úpraveno výzva start 2 upraveno

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *