MŮJ PŘÍBĚH

13271803_1693937584228469_1092189919_oJmenuji se Julie Heidrová, je mi 32 let a jsem maminka dvou krásných synů.

Můj příběh začíná paradoxně smrtí mojí babičky, před osmi lety. V tu chvíli jsem si uvědomila, jak je život pomíjivý a že je třeba začít žít. Rozhodla jsem se, že je čas na děti, protože babička po pravnoučcích toužila a přišlo mi najednou líto, že jsme jí tohle přání nikdo nesplnili.

Když se o rok později narodil náš první syn, stala jsem se maminkou na plný úvazek. Celé dny jsem kojila, přebalovala, převlékala, prala, chodila na procházky… A syn se stal smyslem mého života. Vše se točilo kolem něj a já měla pocit, že nikdo jiný, než já, se o něho líp nepostará.

O tři roky později se nám narodil druhý syn a já svoje nasazení zdvojnásobila. Samozřejmě se to na mě začalo podepisovat. Byla jsem vyčerpaná a podrážděná.

V té době jsem poznala moji úžasnou kamarádku Alenku, díky které jsem zjistila, že člověk, na kterém mi má v životě nejvíc záležet, jsem já sama. Tím rozjela cestu osobního rozvoje. Uvědomila jsem si, že žiji životy svých blízkých, ne ten svůj. Pro ostatní bych se rozkrájela, jen sama pro sebe jsem nepotřebovala nic.

Už jsou to více než tři roky, kdy se věnuji vzdělávání se a osobnímu růstu. Sleduji webináře, čtu knížky a články…

V srpnu 2014 jsem prošla kurzem (nejen) pro rodiče Nevýchova.

V září 2015 jsem absolvovala  kurz 4 otázky, které mohou změnit váš život u Lucinky Novákové, která je jediným uznaným koučem metody The Work of Byron Katie v České republice.

V březnu roku 2016 jsem se zúčastnila tranformačního tréninku Andyho Winsona Mysli konaj zbotahni naživo.

Na základě svých zkušeností jsem v prosinci 2015 napsala eBook 4 kroky ke zvýšení sebevědomí.

Zajímám se o NLP (neurolingvistické programování), ve kterém se momentálně nejvíce rozvíjím.